"Реал" вперше в сезоні вийшов в лідери чемпіонату Іспанії

"Реал" святкує перемогу© AFP
Спорт 22 вересня, 2010, 10:39 1144
Підопічні Жозе Моурінью вперше в сезоні перемогли у чемпіонаті Іспанії з різницею більше, ніж в один м'яч.

Мадридський "Реал" лише в четвертому турі чемпіонату Іспанії очолив турнірну таблицю. У вівторок "вершкові" розгромили на "Сантьяго Бернабеу" каталонський "Еспаньол" з рахунком 3:0.

Незважаючи на розгромний рахунок, на полі точилася запекла боротьба, наслідком якої стали 8 жовтих (по чотири у обох команд) і 3 червоних картки.

Рахунок на 28-й хвилині відкрив Кріштіану Роналду. Португалець відзначився з пенальті. Другого голу довелося чекати 50 хвилин, коли у складі обох командах було вже по 10 гравців. На 79-й хвилині відзначився Гонсало Ігуаїн, а крапку в матчі через дев'ять хвилин поставив Карім Бензема.

Вилучення у складі "Реалу" за два попередження отримав Пепе, а у складі "Еспаньолу" червоні картки в пасиві Ернесто Галана (пряма "червона" за грубу гру проти Роналду) і Хуана Форліна (два попередження).

"Реал" очолив турнірну таблицю як мінімум на добу. Випередити "вершкових" може "Валенсія", яка 22 вересня приймає мадридське "Атлетико". Крім того, наздогнати "Реал" може "Севілья", яка 23 вересня зіграє з "Расингом".

21 вересня відбулось ще два матчі 4-го туру Примери: "Атлетик" Більбао переміг "Реал Мальорку" (3:0), а "Осасуна" була сильнішою за "Реал Сосьєдад" (3:1).

Інші матчі 4-го туру відбудуться 22 вересня.