"Реал" вперше за 7 років вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів (відео)

"Реал" святкує перемогу© uefa.com
Спорт 17 березня, 2011, 09:09 2035
"Реал" нарешті дістався 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, куди мадридці не пробивалися з 2004 року.

6 довгих років "Реал" не знав, що таке прохід далі 1/8 фіналу в Лізі Чемпіонів. І ось, нарешті, це сталося! Жозе Моурінью зняв відразу два прокляття з королівської команди - дісталися до чвертьфіналу і вперше в історії перемогли французький "Олімпік" (Ліон).

"Реал" почав гру досить потужно. Його старання могли дуже швидко принести свої плоди. На 4-й хвилині після стрімкої атаки господарів і удару Месута Озіла голкіпер "левів" Юго Льоріс відбив м'яч, проте той відскочив до захисника Марсело. Удар останнього головою по порожніх воротах заблокував хтось із захисників, проте під час другої хвилі атаки все той же Марсело пробив низом у кут воріт. На щастя для гостей, воротар у цьому епізоді не помилився.

Відбивши перші наступи опонента, "Олімпік" дещо оговтався, і почав час від часу загострювати гру біля протилежних воріт. Проте робив він це якось не дуже переконливо, і єдиним справді гострим моментом став епізод у середині тайму, коли Сесар Дельгадо залишився без нагляду у центрі штрафного майданчика і потужно пробив низом. Ікер Касільяс не без труднощів перевів м'яч на кутовий.

Після цього тривожного дзвіночка Королівський клуб помітно збільшив оберти. На 27-й хвилині Кріштіану Роналду на швидкості пройшов по лівому флангу, змістився ближче до центру і потужно пробив під поперечку. Лише блискуча реакція Льоріса врятувала підопічних Клода Пюеля від неприємностей.

Гол назрівав, і вже через десять хвилин господарі досягли свого. Марсело блискуче обігрався з партнером, увірвався до штрафної зони, де встиг на замаху обіграти захисника і пробити повз голкіпера - 1:0. Ще трохи пізніше після пасу невтомного автора гола блискучим ударом у дев'ятку рахунок ледь не подвоїв Карім Бензема - на висоті вже вкотре був Льоріс.

Друга половина гри не внесла помітних змін у дії суперників. Незважаючи на цілком прийнятну перевагу, "Реал" продовжував атакувати. Вже у перші хвилини непогані шанси відзначитися мали Месут Озіл та Серхіо Рамос, однак обидва не зуміли переграти воротаря

На 66-й хвилині своє вагоме слово сказав Карім Бензема. Кривдник "Олімпіка" в першому матчі вийшов один на один із Льорісом, скориставшись помилкою захисників опонента, і запустив голкіперу м'яч між ногами - 2:0.

Усі питання стосовно переможця дуелі за 14 хвилин до кінця зняв Анхель Ді Марія, який майстерно перекинув Льоріса після скидки головою від Езіла. Усі подальші спроби ліонців забити хоча б гол престижу результату не принесли, і фінальний свисток був зустрінутий радісним гулом щасливих уболівальників "Реала".