"Реал" врятувався в Мілані на останній хвилині (відео)

Педро Леон вивів "Реал" у плей-оф© AFP
Спорт 4 листопада, 2010, 00:54 2294
Матч між "Міланом" і "Реалом", що відбувся на "Сан-Сіро" завершився в результативну нічию 2:2.

Центральний матч четвертого туру Ліги чемпіонів між "Міланом" і "Реалом" завершився в результативну нічию 2:2. "Вершкові" врятувалися на заключній компенсованій хвилині і вийшли у 1/8 фіналу турніру.

У першому таймі іспанці забили гол у роздягальню. Вийшла аргентинська комбінація - Ді Марія отримав м'яч в 25 метрах від воріт, побачив ривок Ігуаїна і дав йому м'яч на хід. Гонсало спокійно відправив м'яч у дальній кут повз Абб'яті.

Однак у другому таймі завдяки голам СуперПіппо Індзагі "Мілан" вийшов вперед. Зауважимо, що другий гол Індзагі забив з офсайду - "лайнсмен" проспав епізод, тому гол був зарахований.

Коли гра добігала кінця, Педро Леон, якого Моурінью випустив на заміну, відгукнувся на передачу Бензема і завдав удару, після якого м'яч пройшов між ніг Абьятті, вдарився воротареві у п'яту точку і влетів у ворота.

Додамо, що в іншому матчі цієї групи "Осер" переміг на своєму полі "Аякс" з рахунком 2:1.

"Реал" з 10-ма очками очолив групу G і достроково вийшов у плей-оф. А за друге місце буде запекла боротьба між "Міланом", "Осером" і "Аяксом".

Цікаво, що "Реал" ще жодного разу не перемагав на "Сан-Сіро" - в активі іспанців чотири нічиї при десяти поразках.