"Ренн" перед грою з "Динамо" в Лізі Європи не зумів здолати суперника в чемпіонаті

Опонент киян у вирішальний момент не забив пенальті.

Наступний суперник київського "Динамо" в Лізі Європи французький "Ренн" не зумів здолати на виїзді "Сент-Ет'єн".

Гра, яка відбулася у рамках 10 туру Ліги 1, завершилася внічию з рахунком 1:1.

Господарі першими відкрили рахунок в матчі - Вахбі Хазрі вдало реалізував пенальті на четвертій хвилині протистояння.

"Ренн" відновив паритет на 34 хвилині матчу - Ісмаїла Сарр точним ударом встановив остаточний рахунок на табло.

На 66 хвилині гості могли вирвати три бали, проте Хатем Бен Арфа не зміг відзначитися з одинадцятиметрової позначки.

Таким чином, розписавши нічию з "Сент-Ет'єном", "Ренн" набрав 12 очок та розташувався на 11 позиції в турнірній таблиці. "Зелені", своєю чергою, з 16 балами посідають 6 місце.

Нагадаємо, що гра "Ренн" - "Динамо" розпочнеться 25 жовтня о 22:00 за київським часом.