Результати перших чвертьфінальних матчів Ліги чемпіонів

Результати 1/4 фіналу
Спорт 31 березня, 2010, 01:18 1782
"Баварія" перемогла "Манчестер Юнайтед", а ліонський "Олімпік" виявився сильнішим за "Бордо".

У вівторок, 30 березня, відбулися перші матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

БАВАРІЯ - МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД - 2:1

Мюнхенська "Баварія" вирвала перемогу у домашньому матчі з "Манчестер Юнайтед".

Пропустивши вже на другій хвилині (відзначився Вейн Руні), мюнхенці знайшли в собі сили не лише відігратися, але й вирвати перемогу. На 77-й хвилині після удару Франка Рібері м'яч рикошетом від гравця МЮ перший раз влетів у ворота ван дер Сара. А на 3-й компенсованій хвилині Оліч видряпав м'яч у захисника, вискочив на вільну позицію і точним ударом у правий кут приніс перемогу "Баварії" - 2:1.

ОЛІМПІК ЛІОН - БОРДО - 3:1

В іншому матчі вівторка зустрічалися французькі клуби "Олімпік" Ліон і "Бордо".

Господарі відкрили рахунок на 5-й хвилині. Відзначився Лісандро Лопес. Однак вже на 12-й хвилині на табло горіли дві одинички. Гол забив Марун Шамах. На 32-й хвилині Бастос вдруге вивів господарів уперед. На 68-й хвилині поперечина врятувала господарів після удару Вендела. А через 8 хвилин після удару Сіссоко м'яч на шляху у ворота влучив в руку Шальме. Арбітр призначив пенальті, який реалізував Лісандро Лопес. 3:1 і "Олімпік" близький до першого в своїй історії півфіналу Ліги чемпіонів.

У середу, 31 березня, свої матчі зіграють ще дві чвертьфінальні пари. "Арсенал" у Лондоні прийме "Барселону", а "ЦСКА" у Мілані зіграє з "Інтером".

Матчі-відповіді пройдуть 6-7 квітня.