Українці почали з нічиї та поразки. Результати перших матчів третього кваліфай-раунду Ліги Європи

© ФК Ворскла
Поєдинки у відповідь відбудуться за тиждень - 4 серпня.

28 липня зіграно перші матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Із цього етапу у боротьбу вступили українські команди "Олександрія" та "Ворскла".

Команда Володимира Шарана розгромно поступилася "Хайдку" , зате підопічні Василя Сачка вибороли нічию у матчі з "Локомотіва".

АЕК Ларнака Кіпр
АЕК Ларнака
1 - 1 СПАРТАК Москва Росія
Спартак Москва
ОЛЕКСАНДРІЯ Україна
Александрия
 0 - 3  ХАЙДУК Спліт Хорватія
Хайдук Сплит
ХЕРАКЛЕС Нідерланди
Хераклес
1-1  АРОКА Португалія
Арока
ОЛІМПІК Лілль Франція
Лилль
 1-1 ГАБАЛА Азербайджан
Габала
ЄЛГАВА Латвія
Елгава
1-1  БЕЙТАР Ізраїль
Бейтар
ТОРПЕДО Жодіно Білорусь
Торпедо Жодино
0-0  РАПІД Відень Австрія
Рапид Вена
СЛАВІЯ Прага Чехія
Славия
0-0  РІУ АВЕ Португалія
Риу Аве
ЗАГЛЕМБЕ Польща
Заглембе
1-2  СЕНДЕРЮСКЕ Данія
Сендерюске
АУСТРІЯ Відень Австрія
Аустрия Вена
 0-1 СПАРТАК Трнава Словаччина
Спартак Трнава
ЛОКОМОТИВА Загреб Хорватія
Локомотива Загреб
0-0  ВОРСКЛА Полтава Україна
Ворскла
ГЕТЕБОРГ Швеція
Гетеборг
 1-2 ХІК Фінляндія
ХИК
ІСТАНБУЛ Башакшехір Туреччина
Истанбул Башакшехир
 0-0 РІЄКА Хорватія
Риека
БІРКІРКАРА Мальта
Биркиркара
 0-3 КРАСНОДАР Росія
Краснодар
ЛЮЦЕРН Швейцарія
Люцерн
 1-1 САССУОЛО Італія
Сассуоло
ГРАССХОППЕРС Швейцарія
Грасcхопперс
2-1  АПОЛЛОН Лімасол Кіпр
Аполлон Лимасол
ГЕНК Бельгія 
Генк
1-0  КОРК Сіті
Корк Сити
ОСМАНЛИСПОР Туреччина
Османлыспор
1-0  НИММЕ Калью Естонія
Нымме Калью
ПАНДУРІЙ Румунія
Пандурий
 1-3 МАККАБІ Тель-Авів Ізраїль
Маккаби ТА
ВОЙВОДІНА Сербія
Войводина
1-1  ДИНАМО Мінськ Білорусь
Динамо Минск
ШКЕНДІЯ Македонія
Шкендия
2-0  МЛАДА-БОЛЕСЛАВ Чехія
Млада-Болеслав
ПАНАТІНАІКОС Греція
Панатинаикос
 1-0 АІК Швеція
АИК
ГЕРТА Німеччина
Герта
1-0  БРОНДБЮ Данія
Брондбю
ГЕНТ Бельгія
Гент
 5-0 ВІІТОРУЛ Констанца
Картинки по запросу Вииторул Констанца
ВІДЕОТОН Угорщина
Видеотон
0-1  МІТЬЮЛЛАНД Данія
Митьюлланд
ДОМЖАЛЕ Словенія
Домжале
 2-1 ВЕСТ ХЕМ ЮНАЙТЕД Англія
Вест Хэм
АЗ Алкмаар Нідерланди
Алкмаар
  1-0 ЯНІНА Греція
Янина
АБЕРДІН Шотландія
Абердин
  1-1 МАРІБОР Словенія
Марибор
СЕНТ-ЕТЬЄН Франція
Сент-Этьен
 0-0  АЕК Афіни Греція
АЕК Афины
АДМІРА Медлінг Австрія
Адмира Медлинг

 1-2

СЛОВАН Ліберець Чехія
Слован Либерец

Дізнавайтеся головні новини першими — підписуйтесь на наші push-сповіщення.
Обіцяємо повідомляти лише про найважливіше.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції
Побачили помилку - контрол+ентер
Останні Перші Популярні Всього коментарів: 1
Вибір редакції