Робіньйо приносить бразильцям перемогу

Спорт 2 липня, 2007, 14:45 281
Після поразки в стартовому матчі від мексиканців збірна Бразилії реабілітувалась перед своїми вболівальниками, перемігши еквадорців.

Робіньйо
Робіньйо став справжнім героєм матчу Бразилія - Чилі
Збірна Бразилії завдяки хет-трику Робіньйо з рахунком 3:0 обіграла команду Чилі в другому матчі групи В Кубка Америки. Команді Карлоса Дунги для виходу в чвертьфінал тепер необхідно вигравати в заключному матчі групи збірну Еквадору.

Нагадаємо, що збірна Чилі на початку турніру несподівано обіграла міцну команду Еквадору (3:2), а бразильці не менш сенсаційно поступилися мексиканцям (0:2).

Рахунок в матчі був відкритий після спірного пенальті, на 35-ій хвилині. Свій перший гол на турнірі забив Робіньйо.

Другий гол бразильці забили на 82-ій хвилині. Гравець московського ЦСКА Вагнер Лав прийняв м'яч на лінії штрафного майданчика, і видав передачу на хід Робіньйо. А мадридський хавбек, підчепивши м'яч, перекинув його над голкіпером.

Чилійці побігли вперед відіграватись, а бразильці зловили суперника на контратаці – сольний прохід Робіньйо до воріт суперника завершився третім голом бразильця.

У другому матчі групи В зустрічалися збірні Мексики та Еквадору. Голи Нері Кастільо і Омара Браво принесли збірній Мексики перемогу (2:1) і оформили команду Уго Санчеса як першого чвертьфіналіста Кубка Америки-2007. У складі Еквадору відзначився Едісон Мендес

Січеро
Алехандро Січеро з команди Венесуели забиває гол у ворота перуанської збірної
А напередодні в матчі другого туру в групі А господарі турніру, команда Венесуели, завдала поразки збірної Перу з рахунком 2:0. Для венесуельської збірної ця перемога стала першої на Кубку Америки з тих пір, як 40 років тому вона обіграла Болівію.

У складі збірної Венесуели відзначилися Алехандро Сичеро і Даніель Арісменді. Ця перемога дозволила венесуельцям з чотирма очками очолити турнірну таблицю групи.

У іншому матчі групи А збірна Уругваю завдала поразки команді Болівії з рахунком 1:0. Єдиний м'яч забив Вісенте Санчес.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами NEWSru.ua / Lenta.ru / K.K.