Роджер Федерер виграв Australian Open Спорт 31 січня, 16:03
Швейцарець став переможцем Відкритого чемпіонату Австралії вчетверте.

Перша ракетка світу швейцарець Роджер Федерер виграв Australian Open

У фіналі турніру він здобув перемогу над британцем Енді Мюрреєм у трьох сетах 6:3, 6:4, 7:6 (13:11).

На самому початку матчу Федерер повів 2:0, однак Мюррей зумів зробити зворотний брейк і вирівняв гру. За рахунку 4:3 швейцарець знову взяв подачу суперника і довів партію до перемоги.

У другому сеті у британця не було жодного брейк-пойнта. Федерер узяв подачу суперника на початку сету і до його кінця втримав перевагу.

Третя партія стала найнапруженішою у матчі. По ходу сету Мюррей вів 5:2, але Федереру вдалося зрівняти рахунок. На тай-брейку швейцарець відіграв п'ять сет-пойнтів.

Федерер вчетверте виграв Australian Open. Загалом це 16-й титул Федерера на турнірах серії Grand Slam.

Нагадаємо, що у жіночому розряді перемогу на Australian Open-2010 здобула американка Серена Вїльямс.

У фінальному матчі перша ракетка світу 28-річна Вільямс-молодша перемогла з екс-першу ракетку світу 27-річну бельгійку Жюстін Енен, яка вдруге поспіль програла у фіналі після повернення у теніс наприкінці минулого року.

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / Д. Є.
Спорт 31 січня, 2010, 16:03 1204 1