"Рома" б'є "Ювентус" в Кубку Італії (відео)

Мірко Вучініч відкрив рахунок у матчі© AFP
Спорт 28 січня, 2011, 10:50 1711
"Рома" з рахунком 2:0 перемогла "Ювентус" і вийшла у півфінал Кубка Італії, де зіграє з "Інтером".

Римська "Рома" стала останнім півфіналістом Кубка Італії. Лігочемпіонівський суперник "Шахтаря" здобув перемогу над туринським "Ювентусом" з рахунком 2:0.

На 65-й хвилині Мірко Вучініч прийняв м'яч на лівому фланзі, увійшов у штрафний майданчик і прекрасним ударом відправив футбольний снаряд під дальню стійку.

Юве побіг відіграватися, але оборона римлян не давала збоїв. Натомість Рома на першій компенсованій хвилині забила другий гол. Таддеї скористався помилкою захисників "Ювентуса" і ударом "ножицями" подвоїв перевагу "Роми".

У півфіналі "Рома" зіграє з "Інтером", а "Мілан" зустрінеться з "Палермо".

Нагадаємо, що перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між "Шахтарем" і "Ромою" відбудеться 16 лютого в Римі.

"Реал" подарував Моурінью скандальну перемогу (відео)

"Мілан" і "Інтер" вийшли у півфінал Кубка Італії (відео)