"Рома" - "Шахтар" - 2:3. Розгром "вовків" за 12 хвилин Спорт 16 лютого, 23:41
Підопічні Мірчі Луческу здолали "римських вовків" і тепер гірники є фаворитом "протистояння".

В Римі на "Стадіо Олімпіко" завершено матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Рома" - "Шахтар".

"Гірники" здобули перемогу з рахунком 3:2 і 8-го березня команда Мірчі Луческу буде фаворитом двобою!

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу

21:45. Рим. "Стадіо Олімпіко"

Головний арбітр: Олегаріу Бенкеренса; Асистенти: Бертіну Кунья Міранда, Жоау Феррейра душ Сантуш; Додаткові помічники арбітра: Карлуш Шистра, Артур Соареш Діаш (всі - Португалія)

РОМА (Рим, Італія) - ШАХТАР (Донецьк, Україна) - 2:3

Рома (4-1-2-3): 32. Доні - 17. Ріїсе (3. Кастелліні, 46), 5. Мексес, 29. Бурдіссо, 77. Кассетті - 16. Де Россі - 20. Перротта, 11. Таддеї - 9. Вучініч (22. Боррієлло, 68), 94. Менез, 11. Тотті

Запасні: 1. Лобонц, 4. Жуан, 23. Греко, 30. Сімплісіо, 33. Брігі

Шахтар (4-2-3-1): 30. П'ятов - 26. Рац, 44. Ракицький, 27. Чигринський, 33. Срна - 3. Хюбшман, 22. Мхітарян (90. Віценець, 78) - 10. Вілліан, 8. Жадсон (29. Алекс Тейшейра, 85), 20. Дуглас Коста (11. Едуардо, 66) - 9. Луїс Адріано

Володіння м'ячем: 52% (50%) - 48% (50%)
Дистанція (м): 108452 (54016) - 110003 (57513)

ШАХТАР РОБИТЬ ВАГОМУ ЗАЯВКУ НА ВИХІД У ЧВЕРТЬФІНАЛ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ!!!

90+4 хв: фінальний свисток

90 хв: арбітр компенсував три хвилини. "Рома" намагається щось створити. Проте нічого у "вовків" не виходить. А "Шахтар" забув про атаку

89 хв: Боррієлло пробиває головою після подачі Кастелліні. Повз ворота

88 хв: удар відчаю наносить Де Россі. До вболівальників м'яч не долетів

87 хв: П'ятов отримав попередження за затримку часу

84 хв: попередження Ракицькому за фол на підступах до штрафного майданчика

83 хв: "Імператор" наносить удар з 12-ти метрів. П'ятов ловить м'яч

81 хв: Кастелліні обігрався з Тотті, увійшов в штрафний майданчик і пробив у ближню дев'ятку. П'ятов перевів м'яч на кутовий

78 хв: елегантну передачу Тотті у воротарський майданчик перервав Хюбшман. Ческо намагався перекинути м'яч через двох захисників. Серія кутових біля воріт донеччан і захисники з другої спроби винесли м'яч далеко в поле

77 хв: Перротта отримує попередження

75 хв: Жеремі Менез грубо в'їхав в ногу Вілліану і отримав попередження

75 хв: ще один кутовий у виконанні Тотті і захисники виносять м'яч

74 хв: Таддеї вже у воротарському обіграв захисника і прострілив. Ракицький вибив м'яча на кутовий. Після подачі кутового Де Россі пробиває і захисник блокує на кутовий

73 хв: Едуардо скинув м'яч під удар Мхітаряну. Генріх пробив у дотик і сфера просвистіла поруч зі стійкою

70 хв: Жадсон прекрасним пасом вивів Луїса Адріано один на один з голкіпером. Однак Доні вчасно вийшов з воріт і кинувся під удар нападнику, вибивши м'яч

68 хв: Раньєрі кидає в бій свого найкращого бомбардира Марко Боррієлло

66 хв: Едуардо змінив Дугласа Косту

65 хв: контратака "гірників". Коста міг забивати другий м'яч, але не наважився на удар. Пішла атака другим темпом і потужний удар завдав Мхітарян. Доні відбив перед собою. Луїс Адріано замешкався з добиванням і пробив повз ворота

64 хв: Кассетті в центрі грубо зіграв проти Жадсона і отримав попередження

61 хв: попередження за розмови з арбітром отримав Луїс Адріано

61 хв: дуже непотрібний гол пропускає "Шахтар"

Опорні півзахисники не зустріли Менеза. Нападник пройшов у напрямку до воріт і

55 хв: Менез сам падає на лінії штрафного майданчика, але суддя дав штрафний удар. Тотті прострілив, м'яч метався у володіннях П'ятова, поки Ракицький не вибив його подалі

53 хв: Вілліан увірвався в штрафний майданчик зліва і намагався закрутити м'яч у дальній кут. Удар у бразильця не вийшов

50 хв: небезпечний штрафний удар біля воріт "Шахтаря". Тотті розіграв з партнером, красиво на замасі обіграв двох "гірників", і пробив. Під удар кинувся третій гравець у білій футболці, заблокувавши удар "Імператора"

49 хв: римляни всією командою йдуть в атаку, однак ніяк не можуть дійти до штрафного майданчика "Шахтаря"

46 хв: у перерві відбулась заміна у складі "Роми". Замість Ріїсе на поле вийшов Кастелліні

Дистанція (м): 54016 - 57513

Стартові 20 хвилин перевага була на боці римлян. Через купу помилок в центрі поля "гірники" ніяк не могли доставити м'яч до володінь Доні. Однак щойно пропустивши, донеччани відразу почали грати у швидкий футбол і це поставило у глухий кут оборону "Роми". Як наслідок три пропущених м'ячі за 12 хвилин. Більше того, за подібного сценарію пахне розгромом!

45+1 хв: Луїс Адріано міг зробити рахунок 4:1 на користь "Шахтаря", вискочив один на один з Доні, і перекинув м'яч через нього. Але удар вийшов несильним і захисник встиг дістати м'яча.

42 хв: нападник "Роми" Менез б'є з лінії штрафного майданчика. Неточно

41 хв: ГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Ріїсе обрізався. М'яч підхопив Дуглас Коста і віддав передачу на Луїса Адріано і нападник обвідним ударом з 16-ти метрів відправив м'яча у сітку - 1:3!

40 хв: контратака "Роми". Сильний удар Вучініча з лінії штрафного і м'яч летить повз ворота

36 хв: ГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Дуглас Коста змістився з правому флангу у центр і, перебуваючи в оточенні трьох захисників, наносить прекрасний обвідний удар у лівий кут - Доні пригає і проводжає м'яч у ворота - 1:2!

33 хв: попередження отримав Чигринський за фол в центрі поля

29 хв: "гірники" відразу забили гол у відповідь

Вілліан увірвався в штрафний майданчик і відкинув м'яч на Луїса Адріано. Захисник виносить м'яч на .. Жадсона. Півзахисник "Шахтаря" сильним ударом з допомогою рикошету зрівнює рахунок - 1:1!

28 хв: "Рома" відкриває рахунок

Після навісу з кутового м'яч перелетів через весь штрафний майданчик і опинився у Таддеї. Той переправив на правий кут воротарського майданчика. Перротта  б'є головою і м'яч від Раца влітає в наші ворота - 1:0

25 хв: Мексес зіграв рукою біля лівого кута штрафного майданчика. Небезпечний штрафний удар. Жадсон навісив на Чигринського, але Дмитра випередив захисник

23 хв: перший кутовий біля воріт "Шахтаря". Захисники виносять м'яч подалі від воріт

Донеччани ніяк не можуть почати атаку, постійно помиляючись при першому ж пасі

22 хв: Вучініч з гострого кута намагався закинути м'яч за комірець П'ятову. М'яч летить повз ворота

20 хв: після навісу з лівого флангу захисник Бурдіссо вилетів з-за спин захисників і небезпечно пробивав головою. На щастя, м'яч пролетів поруч зі стійкою

19 хв: Мхітарян біля свого штрафного майданчика подарував м'яч римлянам, але Чигринський вдало зіграв на перехопленні і повернув м'яч "Шахтарю"

16 хв: могла вийти непогана контратака "Шахтаря", але Дуглас Коста замість передачі на вільного гравця пішов у обіграш і втратив м'яч

12 хв: подача з кутового і захисники винесли м'яч в поле

11 хв: Ріїсе грубо збив Вілліана на правому фланзі. До воріт метрів 35. Срна потужно пробиває у ближню дев'ятку і Доні перевів м'яч на кутовий

8 хв: Рац з лівого флангу навісив на дальню стійку і Жадсон наносив удар зльоту. Ріїсе заблокував м'яч

5 хв: команди грають дуже обережно і при цьому багато помилок у передачах. Особливо у римлян

3 хв: Кассетті підключився в атаку з правого флангу. Удар по воротах, а м'яч летить в "молоко". Що ж, є перший удар в матчі

2 хв: гра на половині поля "гірників". Донеччани всією командою в обороні

21:45. Олегаріо Беркеренса дає стартовий свисток і "гірники" починають гру

21:41. Футболісти вже на полі і лунає гімн Ліги чемпіонів

21:40. Відзначимо, що колишні футболісти "Динамо" і "Шахтаря" у своїх прогнозах поставили на непрограш команди Мірчі Луческу.

21:40. Команди вже у підтрибунному приміщенні, а на стадіоні лунає гімн "Роми"

"Тоттенхем Хотспур" переміг "Мілан" (відео)

Рауль врятував "Шальке" у Валенсії (відео)