Роналдо забезпечив "МЮ" перемогу

Спорт 4 грудня, 2007, 10:09 283
В останньому матчі 15-го туру англійської Прем'єр-ліги "МЮ" обіграв "Фулхем" завдяки дублю Кріштіану Роналду.

Пізно ввечері в понеділок в чемпіонаті Англії з футболу відбувся останній матч 15-го туру. "Манчестер Юнайтед" переміг на своєму полі "Фулхем" (2:0), причому обидва голи забив португалець Кріштіану Роналду. "МЮ" набрав 33 очки і повернувся на друге місце в турнірній таблиці.

На 10-й хвилині зустрічі Роналду після подачі кутового скористався скидкою захисника Неманьї Відіча і переправив м'яч у ворота "Фулхема". На початку другого тайму португалець після навісу з флангу у виконанні Джона О'Ши переграв захисників в боротьбі за верховий м'яч і ударом головою забив другий гол.

По ходу зустрічі "Манчестер" мав помітну перевагу. У першому таймі кілька небезпечних моментів не використав аргентинець Карлос Тевес, а після перерви міг відзначитись Уейн Руні, який вийшов на поле вперше за останній місяць.

У кінцівці зустрічі Кріштіану Роналду міг оформити хет-трик, але, обігравши воротаря, португалець впав. Суддя матчу розцінив цей епізод як симуляцію з боку Роналду і показав лідеру "МЮ" жовту картку.

Після цієї перемоги у "Манчестер Юнайтед" стало 33 очки, і він як і раніше відстає від "Арсенала" на три залікові бали, причому лондонці провели на один матч менше (14).

Третє місце посідає "Челсі" (31 очко в 15 матчах), четверту-п'яту позицію ділять "Ліверпуль" (30 очок після 14 ігор) і "Манчестер Сіті" (30 очок після 15 ігор).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / К.К.