Російські хокеїсти – перші на Кубку Першого каналу

Спорт 22 грудня, 2008, 14:35 296
Збірна Росії з хокею здобула крупну победу над шведами у своєму останньому матчі Кубка Першого каналу з хокею.

Збірна Росії з хокею виграла усі три матчі на Кубку Першого каналу, що завершився у Москві. Таким чином, росіяни ще більше укріпили своє лідерство в Євротурі.

Росіяни мали значну перевагу впродовж усього матчу зі шведами, проте у першому періоді довгий час не могли відкрити рахунок через вдалі дії воротаря шведів Юхана Беклунда.

Перша шайба була закинута лише на 18-й хвилині, коли росіяни грали у меншості. Автором гола став Олексій Міхнов. У другому періоді збірна Росія довела рахунок до 3:0, а на початку третього періоду росіяни довели рахунок до розгромного. Остаточний рахунок зустрічі – 6:2.

Збірна Фінляндії посіла друге місце на московському етапі хокейного Євротуру. У завершальному матчі турніру фіни переграли збірну Чехії з рахунком 5:2.