Російські хокеїсти зіграли у футбол на льоду Спорт 14 квітня, 14:52

hclada.ru
Хокеїсти "Лади" зіграли з уболівальниками в футбол на льоду
У Тольятті відбулась зустріч хокеїстів "Лади" та відданих уболівальників клубу, під час якої учасники зборів зіграли у футбол на льоду.

Зазначимо, що заключний збір у сезоні тольятинських хокеїстів зі своїми фанатами проходив по-різному: збирались у спортбарах, грали в боулінг та інші рухливі ігри, а цього разу вирішили зіграти в хокей і у футбол на льоду.

Спочатку помінялися воротарями, команду вболівальників посилили тренерами "Лади" різних років, а самих "автозаводців" розбавили гравцями з команди вболівальників. Фанати повели в рахунку, потім хокеїсти почали "глумитися", забиваючи по шайбі у хвилину, але, мабуть, вчасно одумалися, і в результаті перемогла дружба - 8:8. У серії булітів успіх святкували вболівальники. А у футболі на льоду (під час перерви між періодами) виграли хокеїсти.

Що стосується власне хокейного клубу "Лада", то він може зникнути з хокейної карти Росії. Кілька днів тому 15 провідних гравців" Лади" стали вільними агентами. За словами керівництва, незабаром клуб покинуть всі гравці, окрім наймолодших. Ситуація з фінансуванням ХК "Лада", а значить, і з його існуванням, залишається неясною.

Російський фанат клюшкою розбив голову хокеїста під час матчу (відео)

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами lifesports.ru / А.Р.
Спорт 14 квітня, 2010, 14:52 1300 1