Російські лижники створили диво на Олімпіаді

Микита Крюков і Олександр Панжинський© AFP
Спорт 18 лютого, 2010, 07:54 2860
Російські лижники виграли золоту і срібну медалі у спринті класичним стилем.

Російські лижники створили сенсацію в індивідуальному спринті на Олімпійських іграх 2010 року у Ванкувері. Микита Крюков виборов "золото", причому перше для Росії. А "срібло" дісталося його співвітчизнику Олександру Панжинському. Чотириразовий чемпіон світу норвежець Петтер Нортуг фінішував у фінальній гонці лише третім. Інші титуловані скандинави не потрапили навіть у фінал.

У фіналі Крюков подолав дистанцію 1,6 кілометра за три хвилини і 36,3 секунди. Панжинський показав той же результат, але фотофініш показав, що він поступився партнерові по збірній кілька сантиметрів. Нортуг програв лідерам 9,2 секунди.

А у жіночому індивідуальному спринті перше місце виборола норвежка Маріт Бьорген, другою стала польська лижниця Юстина Ковальчик, бронзу виграла Петра Майдич зі Словенії.

Українські лижники та лижниці у спринті участі не брали.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / А.Р.