Російський півфінал на US Open Спорт 6 вересня, 11:47
У матчі за вихід у фінал Відкритої першості США з тенісу між собою зустрінуться дві росіянки – Кузнєцова і Чакветадзе.

Чакветадзе
AFP
Ганна Чакветадзе вийшла у півфінал US Open, де зустрінеться із своєю співвітчизницею Світланою Кузнєцовою
Дві тенісистки з Росії розіграють півфінал Відкритого чемпіонату США. Ганна Чакветадзе обіграла ізраїльтянку Шахар Пєєр з рахунком 6:4, 6:1, а Світлана Кузнєцова виявилася сильнішою за угорку Агнеш Савай, яка до цього, нагадаємо, припинила переможну ходу українки Юлії Вакуленко.

Переможниця US Open 2004 року, Кузнецова перемогла свою суперницю з рахунком 6:1, 6:4. По ходу матчу росіянка мала помітну перевагу, і все, що вдалося угорці – не програти другий сет з розгромним рахунком.

Федерер
AFP
Роже Федерер впевнено крокує до перемоги
Таким чином, у Росії вже точно буде фіналістка в жіночому розряді. В іншому півфіналі найсильніша тенісистка світу Жюстін Енен зіграє з американкою Венус Уїльямс, яка у найнапруженішому чвертьфіналі цьогорічного US Open завдала поразки Єлені Янкович із Сербії - 4:6, 6:1, 7:6 (7:4).

Тим часом, росіянин Микола Давиденко пробився в четвірку сильніших у чоловічому розряді. У чвертьфінальному матчі він з рахунком 6:3, 6:3, 6:4 завдав поразки німцю Томмі Хаасу.

Його суперником в боротьбі за вихід у фінал турніру буде перша ракетка світу швейцарець Роже Федерер, який вибив з боротьби американця Енді Роддіка – 7:6 (7:5), 7:6 (7:4), 6:2.

Варто відзначити, що рахунок особистих зустрічей Давиденка і Федерера 9:0 на користь швейцарця.