Росія феєрично вийшла на Євро-2012 (відео)

Обійми Аршавіна і Адвокаата / Фото: championat.ru

Росіяни познущалися над командою Андорри і вибороли путівку на чемпіонат Європи в Україні і Польщі.

Збірна Росії з футболу здобула путівку у фінальну частину Євро-2012. У вирішальному матчі відбірного турніру підопічні Діка Адвокаата не залишили каменя на камені від оборони Андорри.

У ворота піренейських футболістів влетіло шість м'ячів.

Розгром почав Алан Дзагоєв на 5-й хвилині. За 20 хвилин Сергій Ігнашевич після штрафного у виконанні Аршавіна підрізав м'яч у сітку воріт гостей. Пройшло чотири хвилини і Павлюченко потроїв перевагу росіян. Роман отримав м'яч на лівому краю штрафного, зблизився з голкіпером і сильно пробив в дальній кут.

На 44-й хвилині Шишкін скинув м'яч головою на Дзагоєва, а Алан красивим ударом зльоту оформив дубль.

На 59-й хвилині Шишкін візначився ще однією результативною передачею. Цього разу Роман м'яко навісив на голову Глушакова, той пробив рикошетом від газону в кут воріт, оформивши свій перший м'яч за збірну Росії.

А на 80-й хвилині Дініяр Білялєтдінов невідпорно пробив у лівий нижній кут, поставивши жирку крапку у відбірному турнірі.

Збірна Росії набрала 23 очка в групі В і може готуватися до чемпіонату Європи.

А Ірландія перемогла Вірменію з рахунком 2:1, набрала 21 очко і тепер візьме участь у стикових матчах. Вже у середині першого тайму арбітр вилучив голкіпера гостей Романа Березовського за гру рукою за межами штрафного майданчика. Як показали відеоповтори, м'яч не потрапив у руку голкіперу, а от ірландський нападник якраз зіграв рукою.

А наприкінці першого тайму Валерій Алексанян забив найбезглуздіший автогол у власні ворота. У другому таймі вірменам не вдалося виправити ситуації.