Росія, Франція, Греція та Хорватія - у чвертьфіналі Євро-2009

Франція - Греція - 71:69© AFP
Спорт 16 вересня, 2009, 13:06 1162
Збірні Франції, Росії, Греції та Хорватії вийшли у чвертьфінал чемпіонату Європи з баскетболу.

На чемпіонаті Європи з баскетболу, що проходить у Польщі, відбулися заключні матчі у групі E.

Збірна Росії вирвала перемогу у Македонії - 71:69 і фінішувала другою. Матч, який складався на користь росіян в першій половині, після великої перерви проходив вже за сценарієм македонців, але наші північні сусіди зуміли забезпечити собі переможний результат - 71:69. Особливо відзначився молодий центровий Тимофій Мозгов, на рахунку якого 25 очок та 11 підборів. Під стать йому відіграв і опонент Перо Антич - 19 + 10.

Друге місце росіянам забезпечила не тільки власна перемога, а й виграш з тим же рахунком 71:69 Франції у Греції. Тоні Паркер роль першої скрипки в цьому поєдинку поступився Алену Коффі, в активі якого 14 очок і 6 підборів. У греків найрезультативнішим був Васіліс Спануліс, що набрав 16 очок.

Також з різницею в 2 пункти Хорватія переграла Німеччину - 70:68, що і принесло їй останню путівку до чвертьфіналу. По 18 очок набрали в цій зустрічі лідери команд Роко Укіч і Хейко Шафарцік.

Таким чином, Франція, яка виграла поки всі свої поєдинки, набрала 10 очок, 8 - у росіян і греків, на бал менше у хорватів. За межами заповітної четвірки виявилися македонці і німці, що набрали по 6 очок.

У середу відбудуться матчі 5-го туру у групі F. Туреччина та Словенія вже у чвертьфіналі, а ось Іспанія, Сербія та Польща ще мають вирішити п’ятого лишнього.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Террикон / А.Р.