Росія громить суперників на чемпіонаті світу з хокею

Російські хокеїсти святкують перемогу© AFP
Спорт 14 травня, 2010, 12:28 1768
Завершено перший груповий етап на хокейному чемпіонаті світу у Німеччині. Збірні Росії та Швейцарії виграли всі матчі.

На чемпіонаті світу з хокею, який проходить у Німеччині, відбулись останні матчі першого групового етапу у групах А і С.

Групу А виграла збірна Росії - підопічні В'ячеслава Бикова виграли всі матчі групи. У третьому турі росіяни перемогли Білорусь. Протягом двох періодів росіяни тричі вразили ворота Андрія Мезіна, пропустивши лише шайбу престижу від Олексія Калюжного.

Збірна Словаччини розгромила Казахстан з рахунком 5:1. Команда Глена Хенлона домінувала протягом всієї гри, завдавши супернику третьої поразки на турнірі. Дублем відзначився форвард Іван Черник.

Групу С виграли шведи. Однак у третьому турі "Тре крунур" поступились чехам.

В заключному матчі групового етапу Норвегія переграла Францію з рахунком 5:1. Французи відкрили рахунок, однак протрималися лише до третього періоду, в якому скандинави закинули чотири шайби.

У другому груповому етапі сформовано групи E та F. По чотири команди з груп вийдуть у плей-офф. Зазначимо, що враховані результати матчів, зіграних між командами у першому груповому етапі.

Група E: Росія (6 очок), Данія (3), Німеччина (3), Фінляндія (3), Словаччина (3), Білорусь (0).

Група F: Швейцарія (6), Швеція (3), Чехія (3), Норвегія (3), Канада (3), Латвія (0).

США, Італія, Латвія та Казахстан будуть боротися за виживання.