Росія програла Канаді вп'яте поспіль

Спорт 5 вересня, 2007, 12:14 344
Канадська хокейна молодіжна збірна розгромила російську команду з рахунком 8:1 у п'ятому матчі суперсерії.

Суперсерія Канада - Росія
Радість канадських хокеїстів (Фото - hockeycanada.com)
Молодіжна збірна Канади виграла п'ятий поспіль матч хокейної суперсерії у однолітків з Росії. У Вінніпегу за підтримки більш ніж 13 тисяч глядачів "кленові листя" закинули у ворота команди Сергія Немчинова вісім шайб, пропустивши тільки одну.

Рівна боротьба в цьому матчі йшла лише в першому періоді, за підсумками якого не було закинуто жодної шайби. Російські хокеїсти зуміли витримати атаки канадців, на рівних вели силову боротьбу, постійно відповідали своїми атаками, до того ж, кілька разів гостей врятував воротар Сергій Бобровський.

Проте в другому періоді перевага північноамериканців стала пригнічуючою. Збірна Росії не поступалася команді Канади за кількістю кидків, але підопічні Брента Саттера діяли значно ефективніше, особливо при розиграшах більшості.

В результаті канадці в другій третині матчу закинули п'ять шайб, на які відповів голом лише Олександр Васюнов. У завершальній 20-хвилинці збірна Канади закинула ще три шайби і встановила остаточний результат – 8:1.

Ця перемога означає, що Канада виграла суперсерію, оскільки навіть перемоги в трьох матчах, що залишилися, дозволять підопічним Сергія Немчинова лише скоротити рахунок.

Варто відзначити, що в матчі з росіянами канадці грали в майках зразка 1972 року, коли відбулася знаменита серія між збірними СРСР і Канади.