Росія розгромила Канаду на чемпіонаті світу з хокею

Росія святкує перемогу© AFP
Спорт 21 травня, 2010, 10:53 1695 2
Росіяни перемогли Канаду з рахунком 5:2, помстившись принциповому супернику за поразку на Олімпіаді-2010.

Збірна Росії здобула впевнену перемогу над Канадою у чвертьфіналі чемпіонату світу з хокею. Тим самим, росіяни помстились північноамериканцям за прикру поразку у чвертьфіналі Олімпіади-2010.

Росіяни відкрили рахунок під завісу першого періоду. На початку останньої хвилини шайбу у ворота канадців закинув Максим Афіногенов.

На початку другої 20-хвилинки Павло Дацюк подвоїв перевагу росіян. А наприкінці періоду Євген Малкін закинув третю шайбу.

У середині третього періоду результативний удар завдав ветеран збірної Росії Сергій Федоров.

На 54-й хвилині Таварес відіграв одну шайбу і тренер канадців пішов у ва-банк, випустивши шостого польового гравця. Росіяни цим скористались і на 57-й хвилині Малкін оформив дубль.

За 14 секунд до фінальної сирени Дюшейн закинув другу шайбу.

Росія, що виграла всі зіграні матчі на турнірі, вийшла у півфінал, де її суперником будуть господарі турніру, німці. У 1/4 фіналу німці перемогли Швейцарію (1:0).

У іншому півфіналі зіграють Швеція та Чехія. "Тре-крунур" перемогли датчан (4:2), а а чехи лише по булітах здолали Фінляндію (2:1).