Росія розгромила Україну у товариському матчі

Росія - Україна - 3:0© ФФУ
Спорт 25 жовтня, 2010, 10:51 2214
Національна жіноча збірна України зазнала поразки з рахунком 0:3 у товариському матчі зі збірною Росії.

У неділю, 24 жовтня, національна жіноча збірна України провела у Владикавказі товариський поєдинок проти росіянок, в якому зазнала поразки з рахунком 0:3.

Росіянки забили два швидких голи - рахунок відкрила Ольга Петрова, через п'ять хвилин відзначилася Олена Данилова. До перерви м'яч ще раз влетів у ворота українок - третій гол в активі Тетяни Скотнікової.

Відзначимо, що через об’єктивні причини в останньому для синьо-жовтих матчі поточного року не брали участь перевірені бійці − Олена Лишафай, Валентина Котик, Людмила Пекур, Ольга Бойченко, Юлія Корнієвець.  Разом з цим наставник українок Анатолій Куцев переглянув у ділі найближчий резерв збірної - Ольгу Басанську, Ію Андрущак, Анну Мозольську та Катерину Боченко.

Додамо, що до фінального турніру чемпіонату світу-2011, котрий відбудеться у Німеччині, наші дівчата, як і росіянки, не потрапили.