Росія удома зазнала поразки від Бельгії

Росія - Бельгія - 0:2© AFP
Спорт 17 листопада, 2010, 20:24 1993 3
Дубль Ромелу Лукаку приніс Бельгії перемогу 2:0 над Росією. Гра відбулась у Воронежі.

Збірна Росії поступилась команді Бельгії у товариському матчі з рахунком 0:2. Гра відбулась на переповненому стадіоні у Ворожені.

Колишня команда керманича збірної Росії Діка Адвокаата відкрила рахунок вже на другій хвилині. Голкіпер росіян Ігор Акінфєєв практично на рівному місці припустився грубої помилки - зупинив м'яч, який йшов за лицьову лінію і спробував віддати пас Березуцькому. Проте м'яч полетів не туди, куди планував Ігор, і опинився у Едена Хазара. Той переправив м'яч на Лукаку, а Акніфеев не встиг повернутися у ворота і 0:1.

Російські гравці намагалися атакувати, нагнітати обстановку біля чужих воріт, проте більша  частина цих спроб була марною.

На 73-й хвилині Лукаку зробив дубль. Нападник прийняв м'яч після відмінного навісу від центру поля, продавив Васіна так, що той упав на газон, і спокійно відправив м'яч у правий нижній кут повз Акінфєєва - 0:2.

Через чотири хвилини росіяни могли забити гол і повернути грі інтригу, але Бухаров після відмінного пасу Дзагоєва пробив над поперечиною. Ще за кілька хвилин той же Широков, отримавши м'яч після класного пасу Жиркова, завдавав удару по воротах від лінії воротарської, але м'яч звалився у нього з ноги.

У підсумку 0:2 - колишні підопічні Адвокаата перемогли його нинішніх футболістів.