Росія завоювала Кубок Федерації

Спорт 16 вересня, 2007, 19:09 260
Жіноча збірна Росії з тенісу виграла в фінальному поєдинку Fed Cup у команди Італії.

Світлана Кузнєцова виграла вирішальний матч фіналу Кубка Федерації у Фрачески Скьявоне і принесла збірній Росії третю в історії перемогу в цьому турнірі.

Російські тенісистки виграли три матчі з трьох проведених, і тепер два матчі, що залишилися, (одиночний і парний) не вплинуть на підсумковий результат фіналу.

Матч Кузнєцова – Скьявоне продовжувався дві години і 44 хвилини. Росіянка дуже впевнено почала гру, взяла подачу італійки і повела з рахунком 3:1.

Проте потім Кузнєцова програла чотири гейми поспіль, і вперед вийшла вже Скьявоне – 5:3. Фіналістці US Open-2007 вдалося відіграти один гейм, але перша партія у результаті залишилася за суперницею.

У другому сеті гру вела вже Скьявоне. Саме вона лідирувала в рахунку протягом більшої частини партії, але Кузнєцова у вирішальний момент зуміла вирівняти ситуацію. В результаті, долю сету вирішив тай-брейк, під час якого росіянці вдалося відіграти два матч-боли.

Третю партію знов вдаліше розпочала Скьявоне, яка вела з рахунком 4:1. Кузнєцова після виграшу чотирьох геймів поспіль вийшла вперед, подавала на матч, але італійка зуміла відігратися.

Проте російська тенісистка зробила черговий брейк, і в наступному геймі на своїй подачі завершила боротьбу на свою користь. Підсумковий рахунок матчу - 4:6, 7:6 (9:7), 7:5 на користь Кузнєцової.

Нагадаємо, що напередодні Кузнєцова розгромила Мару Сантанджело, а Ганна Чакветадзе провела затяжний і складний матч зі Скьявоне, вигравши в трьох сетах.

Таким чином, збірна Росії втретє за останні чотири роки завоювала найпочесніший командний трофей жіночого тенісу. Раніше росіянки ставали воладарками Fed Cup в 2004 і 2005 роках.