Росія: "Зеніт" іде у відрив

У центральному матчі чергового туру російської прем'єр-ліги "Локомотив" у видовищному поєдинку переміг "Спартак" – 4:3.

Асатіані
Шалена радість гравців "Локомотива". За мить до цього Малхаз Асатіані забив вирішальний гол у ворота "Спартака" (Фото - lokomotiv.info)
За підсумками матчів 24-го туру чемпіонату Росії з футболу в турнірній таблиці відбулася зміна лідера. "Спартак" у гостях поступився "Локомотиву", а "Зеніт" у Казані розгромив "Рубін" і вийшов на перше місце, відірвавшися від москвичів на три очки.

Павло Погребняк
Павло Погребняк (Фото - Uefa.com)
Два м'ячі у ворота "Рубіна" провів Павло Погребняк, по разу відзначилися Костянтин Зирянов і Ігор Денісов. У господарів поля гол престижу провів Бранімір Петрович.

Але головним матчем туру було московське дербі. "Локомотив" на своєму стадіоні обіграв столичний "Спартак" з рахунком 4:3 і помітно погіршив золоту перспективу для команди Станіслава Черчесова.

"Спартак" вже до 20-ї хвилині вів в рахунку - 2:0. На 11-й хвилині за фол проти Єгора Титова арбітр зустрічі призначив пенальті у ворота "Локомотива". Кращий снайпер "Спартака" Роман Павлюченко переграв Івана Пеліццолі.

На 20-й хвилині чергова атака червоно-білих завершилася голом. Володимир Бистров по правому флангу прорвався до штрафної суперника і зробив навіс на неприкритого Павлюченка, який забив свій другий м'яч.

Після цього "червоно-білі" зменшили темп, чим скористалися залізничники. Ще до закінчення першого тайму вони зрівняли рахунок. Спочатку Пітер Одемвінгі замкнув флангову передачу Браніслава Івановича, а потім відзначився Дмитро Сичов

На 68-й хвилині Одемвінгі вивів "Локо" вперед після відмінної передачі п'ятою Дініяра Білялетдінова.

"Спартак" відігрався через сім хвилин. Після навісу зі штрафного у виконанні Романа Шишкіна свій третій гол у грі забив Роман Павлюченко, який низом переправив м'яч в сітку.

"Локомотив" - "Спартак"
В атаці футболісти "Локомотива" (Фото - lokomotiv.info)
Останні 15 хвилин матчу пройшли з великою перевагою червоно-білих, які створили декілька гоьових моментів, але завдати вирішального удару не зуміли.

У результаті на 4-й компенсованій хвилині "Локомотив" отримав право на штрафний. Після навісу залишений без нагляду захисник залізничників Малхаз Асатіані ударом головою вразив ворота Стіпе Плетікоси.

Таким чином, турнірну таблицю очолює "Зеніт" - 46 очок, у "Спартака" залишилося 43 очки. До команди Станіслава Черчесова впритул наблизилася "Москва", що має на своєму рахунку 42 бали. Крім того, в боротьбу за медалі знов включився діючий чемпіон країни ЦСКА.

Саме з армійцями зіграє у наступному турі на своєму полі "Зеніт". Цей цікавий матч покаже в суботу у прямому ефірі канал "Мегаспорт".