Росія знищила Канаду у фіналі чемпіонату світу з хокею

Росія - Канада - 5:3© championat.ru
Спорт 6 січня, 2011, 10:27 1944
Російські хокеїсти, безнадійно програючи після двох періодів з рахунком 0:3, у третьому періоді "порвали" канадців і виграли матч з рахунком 5:3.

Збірна Росії у фантастичному матчі перемогла Канаду у фіналі молодіжного чемпіонату світу з хокею.

Після 40 хвилин гри росіяни безнадійно програвали 0:3, проте вже на початку третьої двадцятихвилинки Артемій Панарін і Максим Кіцин скоротили розрив у рахунку, потім на 48-й хвилині Володимир Тарасенко його зрівняв - 3:3.

На 56-й хвилині Панарін забив ще одну шайбу у ворота канадців, а заключний гол на останній хвилині на рахунку Микити Двуреченського. 5:3 - фантастична перемога росіян.

Цікаво, що у груповому турнірі росіяни програли канадцям з рахунком 3:6.

Востаннє російська молодіжна збірна перемагала на ЧС у 2003 році.

Додамо, що у матчі за третє місце екс-чемпіони світу збірна США виграла у команди Швеції з рахунком 4:2.

В НХЛ повторили рекорд результативності, який тримався 20 років (відео)