Росіян не буде у півфіналах Уїмблдону

Спорт 5 липня, 2007, 18:28 368
В четвер трав'яний турнір "Великого шолому" залишили останні росіяни, що залишались в одиночному розряді: Кузнєцова, Южний та Давиденко.

Багдатіс
Кіпріот Марк Багдатіс вийшов до чвертьфіналу Уїмблдонського турніру до радості численних кіпріотських вболівальників, які приїхали на турнір спеціально, щоб підтримати свого співвітчизника
Російські тенісисти Микола Давиденко і Михайло Южний зазнали поразок в матчах 1/8 фіналу на Уїмблдоні.

Четверта ракетка Уїмблдону росіянин Микола Давиденко не зумів виграти ні сету у кіпріота Марка Багдатіса (10-й номер посіву). Дві перші партії завершилися на тай-брейку, і обидва рази сильніше виявився кіпріот. У третьому сеті Багдатіс довів матч до перемоги - 7:6 (7:5), 7:6 (7:5), 6:3.

У 1/4 фіналу кіпріот зустрінеться з сербом Новаком Джоковичем, який переміг австралійця Лейтона Хьюїта з рахунком 7:6, 7:6, 4:6, 7:6.

Що стосується іншого російського тенісиста Михайла Южного, то він був близький до перемоги над другою ракеткою турніру іспанцем Рафаелем Надалем, але в четвертому сеті зазнав ушкодження, і у результаті поступився - 6:4, 6:3, 1:6, 2:6, 2:6.

За вихід в півфінал іспанець позмагається з Томашем Бердихом (Чехія), який переграв у четвер шведа Йонаса Бйоркмана - 6:4, 6:0, 6:7 (6:8), 6:0.

Раніше цього ж дня у чвертьфіналі жіночого одиночного розряду поразки зазнала Світлана Кузнєцова (від американки Вінус Уїльямс – 3:6,4:6). Таким чином, на Уїмблдоні -2007 жоден представник Росії не дістався півфіналу.

Іванович
Тенісна красуня Ана Іванович у 2007 році досягла піку своєї спортивної кар'єри
Найнапруженішим поєдинком сьогоднішнього дня вийшов матч 1/4 фіналу жіночого турніру між Аною Іванович та Ніколь Вайдішовою. Чешка за рахунку 5:3 у вирішальному сеті не реалізувала 3 матчболи, а пізніше поплатилась за це – сербка Іванович взяла чотири гейми поспіль, що дозволило їй святкувати перемогу з рахунком 4:6, 6:2, 7:5.

Таким чином, в жіночому розряді Уїмблдону в півфіналах зустрінуться: перша ракетка світу бельгійка Жюстін Енен проти француженки Маріон Бартолі, а Ана Іванович із Сербії – проти американки Вінус Уїльямс.