Росіяни не зуміли переграти поляків

Спорт 23 серпня, 2007, 10:38 261
У товариському футбольному матчі в Москві збірна Росії зіграла внічию з командою Польщі – 2:2.

Росія - Польща
Дініяр Білялетдінов (Росія) проти Яцека Кшинувека (Польща)
У Москві відбувся товариський матч між футбольними збірними Росії і Польщі. Команда Гууса Хіддінка у першому таймі забила два м'ячі, проте в другій половині зустрічі команда Лео Беенхакера відповіла тим же. У результаті гра завершилася з рахунком 2:2, причому росіяни догравали поєдинок з одним захисником.

На 21-й хвилині зустрічі капітан збірної Росії Андрій Аршавін зробив простріл з лівого флангу, м'яч потрапив до Івана Саєнко, який зробив простріл вже з правого флангу, і Дмитро Сичов у боротьбі із захисником головою вбив м'яч в сітку зблизька.

Через 13 хвилин російська команда отримала право на кутовий, який виконав Юрій Жирков. М'яч потрапив до Олексія Березуцького, той головою зробив скидку на Романа Павлюченко, і кращий бомбардир чемпіонату Росії також головою переправив його в сітку воріт.

У перерві обидва тренери провели кілька замін. У перші хвилини другого тайму перевагою ще володіла збірна Росії, але поступово команда Польщі стала атакувати все частіше, і в результаті з середини другої половини зустрічі гості почали постійно атакувати ворота Антона Шуніна.

Відіграти перший м'яч поляки змогли на 73-й хвилині, коли могутній удар в дев'ятку вдався Яцеку Кшинувеку, а через чотири хвилини Якуб Блащиковський скористався помилкою оборони збірної Росії і зблизька вразив ворота господарів.

Футболісти збірної Польщі були ближчими до перемоги, але свої моменти не реалізували. Примітно, що на останніх хвилинах збірна Росії залишилася з одним номінальним захисником – Денисом Колодіним.

Брати Олексій та Василь Березуцькі покинули поле в результаті планових замін, а Олександр Анюков, що вийшов у другому таймі, отримав травму і також був замінений.