Росіяни вирвали перемогу у французів

Спорт 14 вересня, 2007, 13:12 251
Першими півфіналістами Євробаскету стали збірні Росії та Іспанії; сьогодні відбудуться ще два поєдинки 1/4 фіналу баскетбольного ЧЄ.

Збірна Росії стала першим півфіналістом чемпіонату Європи з баскетболу, що триває в Іспанії. Після чотирьох поспіль невдач саме на цій стадії на попередніх першостях Старого Світу підопічні Девіда Блатта нарешті перервали чорну смугу невезіння.

В чвертьфінальному поєдинку зі збірною Франції росіяни буквально вирвали перемогу – 75:71. Три чверті гра проходила у рівній боротьбі і на завершальну десятихвилинку баскетболісти вийшли навіть за триочкового гандикапу збірної Франції – 56:53.

Однак, у завершальній чверті Росіяни змогли ліквідувати відставання і на останніх секундах видряпати перемогу.

Кульмінацією поєдинка стали два промахи француза Діао зі штрафних кидків за 15 секунд до кінця матчу за рахунку 71:69 на користь росіян.

У переможців відзначилися результативністю Хряпа (16), Холден (15) і Моргунов (14). Кириленко додав в загальну скарбничку лише 6 очок.

Суперник російської команди у півфіналі визначиться в протистоянні Хорватія – Литва.

Слідом за росіянами до півфіналу пробилися чинні чемпіони світу – іспанці. Підопічні Пепу Ернандеса не мали проблем із втомленими після важкого поєдинку з Італією німцями – 83:55.

У діючих чемпіонів світу найрезультативнішими гравцями були Хосе Кальдерон (17 очок), Хуан Карлос Наварро (12), Руді Фернандес (12) та Марк Газоль (10). У німців краще за своїх товаришів в атаці виглядали Дірк Новицькі (11) та Ян-Хендрік Ягла (10).

Опонента іспанської команди в півфіналі визначить п’ятничний двобій між греками та словенцями.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Мегаспорт / РИА Новости / NEWSru.com / К.К.