Росіянки виграли гандбольний Суперкубок

Спорт 22 жовтня, 2007, 15:02 255
Жіноча збірна Росії з гандболу стала переможцем Кубка світу, перемігши у фіналі француженок.

Напередодні в датському Орхусі завершився Кубок світу з гандболу серед жіночих команд, в якому взяли участь вісім збірних Європи і Америки.

Чемпіон світу-2005 збірна Росії повторила успіх минулого року і знов здобула перемогу, вигравши у фінальному матчі у француженок з рахунком 30:24 (17:12).

У матчі за третє місце норвезька збірна переграла господинь турніру - 30:28 (16:16).

Це змагання служить своєрідною репетицією чемпіонату світу, який пройде у Франції 2-16 грудня.

Збірна Росії додавала від гри до гри. У першому матчі групового турніру росіянки поступилися українкам – 26:29, потім зіграли внічию з данками – 22:22, і лише в третьому поєдинку здолали збірну Бразилії – 32:26.

Завдяки перемозі данок над українками, росіянки вийшли в півфінал. Там збірна Росії виграла у команди Норвегії – 30:27, а у фіналі, дуже впевнено – у збірної Франції.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами NEWSru.com / К.К.