Росії не вдалося обіграти екзотичний Катар (відео)

Катар - Росія - 1:1© sportbox.ru
Спорт 30 березня, 2011, 01:33 2025 2
Команда Діка Адвокаата не може здобути перемогу чотири матчі поспіль - дві поразки і дві нічиїх.

У Досі відбувся товариський матч між господарями двох світових першостей - збірними Росії і Катару. Зустріч завершилася з рахунком 1:1.

Катар, який посідає лише 90-те місце у рейтингу ФІФА, відкрив рахунок на четвертій хвилині. Після навісу з правого флангу Касола спокійно ударом головою відправив м'яч у сітку.

Тут же м'яч після удару головою Сорії потрапляє в поперечину. Відразу ж через центр проривається Юсеф Ахмед. Удар ... Стійка рятує росіян.

Гостям вдалося відігратися на 34-й хвилині. Аршавін підхопив м'яч, протягнув його від середини поля до чужого штрафного майданчика і віддав передачу наліво на Павлюченка. Роман, у свою чергу, переграв воротаря.

У другому таймі Дік Адвокаат зробив відразу вісім замін і у росіян з'явились відчутні проблеми у організації гри.

Аж до кінцівки матчу суперники не радували глядачів небезпечними моментами. В останні хвилини катарці завели публіку, створивши кілька напівмоментів. Але, дивлячись на їхні зусилля, розумієш, чому ця збірна посідає лише 90-те місце у світовому рейтингу. Азіатам елементарно не вистачає класу.

Варто відзначити, що завдяки голу Павлюченка збірній Росії вдалося перервати рекордну суху серію. Росіяни не могли забити впродовж 386-ти хвилин.

Однак триває інша неприємна серія росіян. Команда Діка Адвокаата не може виграти чотири матчі поспіль - дві поразки і дві нічиїх.