Росія вирвала в Канади путівку у півфінал чемпіонату світу (відео)

Російські хокеїсти вийшли у півфінал© championat.ru
Спорт 13 травня, 2011, 09:47 1628
Збірна Росії здобула вольову перемогу над Канадою у драматичному чвертьфінальному матчі чемпіонату світу з хокею.

У заключному чвертьфіналі чемпіонату світу з хокею збірна Росії вирвала перемогу над Канадою з рахунком 2:1.

Перший період зустрічі пройшов на зустрічних курсах, проте глядачі не побачили закинутих шайб. На 26-й хвилині лідер канадців Джейсон Спецца вийшов один на один і відкрив рахунок. Після цього росіяни двічі мали чисельну перевагу, проте реалізувати більшість не змогли.

У середині третього періоду росіяни залишились в меншості, і не лише не пропустили, але й закинули шайбу зусиллями Олексія Кайгородова, який відзначився після сольного проходу (дивіться відео).

А на 53-й хвилині переможну шайбу закинув Ілля Ковальчук. Йому асистував Олександр Радулов.

У півфіналі збірна Росії гратиме з Фінляндією. Команди вже зустрічалися в ході групового раунду і тоді перемогли фіни.

У іншому півфіналі, нагадаємо, зіграють Чехія та Швеція.

Відзначимо, що Росія вчетверте поспіль перемагає Канаду у рамках світових першостей. У 2008 і 2009 роках росіяни обігравали канадців у фіналі, а рік тому також у чвертьфіналі. Востаннє росіяни програвали Канаді на чемпіонаті світу в 2005 році.