Російську плавчиню за тріумф на чемпіонаті світу нагодують у "МакДональдс"

Анастасія Зуєва© imho.ws
Спорт 28 липня, 2011, 18:42 1671 3
Російська плавчиня Анастасія Зуєва виборола золоту медаль на чемпіонаті світу, тим самим вигравши парі у свого тренера.

Тренер російської плавчині Анастасії Зуєвої Наталія Козлова після тріумфу своєї підопічної на чемпіонаті світу з водних видів спорту, який зараз проходить у Шанхаї, поведе її в "МакДональдс".

Раніше Козлова пообіцяла Зуєвій похід у відомий ресторан самообслуговування, якщо та здобуде перемогу на чемпіонаті світу.

Невідомо чи хотіла Анастасія відвідати "МакДональдс", чи так співпало, однак 28 липня вона виграла "золото" на дистанції 50 метрів на спині. До того ж перше для російських плавців на турнірі.

21-річна Зуєва показала результат 27,79 секунди. Друге місце посіла японка Ая Теракава, третьою стала Меліса Франклін із США.

Раніше росіянка зовоювала срібло на 100-метрівці на спині.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / В.Л.