Розгром російських чемпіонів у Цюриху

Спорт 29 січня, 2009, 08:25 747
Один мільйон євро призових виграли хокеїсти "Цюриха", ставши переможцями хокейної Ліги чемпіонів.

Магнітогорський "Металург" з рахунком 0:5 (0:1, 0:1, 0:3) сенсаційно поступився швейцарському клубу "Цюрих Лайонз" у матчі-відповіді фіналу хокейної Ліги чемпіонів, який відбувся в середу у Рапперсвілі. Перша зустріч цих команд на майданчику уральського клубу тижнем раніше завершилася внічию – 2:2.

Як і в першому матчі, "леви" з Цюриха виявилися кращими підготовлені тактично до зустрічі з одним з лідерів Континентальної хокейної ліги (КХЛ). Гра з першої і до останньої хвилини проходила під диктовку швейцарської команди, яку очолює канадець Шон Сімпсон.

Його підопічні відкрили рахунок в кінці першого періоду, коли Блейн Даун добив шайбу у ворота Іллі Проскурякова після свого ж власного кидка. Рахунок збільшився до 3:0 після того, як "Цюрих" двічі покарав "Магнітку" за недисциплінованість, реалізувавши вилучення Яна Марека і Станіслава Чистова стараннями Петера Сейни (35-а хвилина) і Матіаса Зегера (49-а).

Шайба Зегера по суті зняла всі питання про першого переможця хокейної Ліги чемпіонів, тим паче, що хвилину опісля Ян Елстон довів рахунок до великого, а за дві з половиною хвилини до фінальної сирени Жан-Гі Трудель встановив остаточний рахунок фіналу.

Хокеїсти ж "Металурга", який став учасником Ліги чемпіонів як найсильніша команда континенту, вигравши у 2008-му Кубок європейських чемпіонів, так і не змогли підібрати ключі до воріт 40-річного фінського легіонера "Цюриха" фіна Арі Суландера.

Перемога над "Магніткою" принесла швейцарцям не тільки титул переможців і головний трофей турніру, але й можливість посперечатися у новому сезоні за Кубок Вікторії з однією з команд заокеанської Національної хокейної ліги.

Крім того, "Цюриху" дістанеться 1 мільйон євро призових, а втіхою для переможених буде сума у 500 тисяч євро.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами РИА Новости / К.К.