Розпач німців та нестримні радощі французів. Найкращі уболівальники Євро за 7 липня Спорт 8 липня, 11:02
Дивіться добірку фото фанатів за минулу добу.

Вчора, 7 липня, у Бордо відбувся другий півфінальний матч Євро-2016. Франція обіграла Німеччину із рахунком 2:0.

Відкрив рахунок у додатковий час першого тайму Антуан Грізманн. Він успішно реалізував пенальті після гри рукою у своїй штрафній Бастіана Швайнштайгера. Вдруге у воротах суперника також відзначився він. На 72-й хвилині Грізманн забив м'яч у ворота з 11 метрів.

На трибунах вирували емоції – фанати Франції бурхливо підтримували своїх гравців, а німці не могли приховати свого розчарування.

Французькі поцілунки та яскраві німкені. Найкращі уболівальниці Євро за 7 липня Спорт 8 липня, 11:02

Нагадаємо, що фінальний матч Євро-2016 між командами Португалії та Франції відбудеться 10 липня