Розпочалась боротьба за Кубок Стенлі (відео)

Сьомін приніс "Вашингтону" перемогу в матчі з "Рейнджерс"© AFP
Спорт 14 квітня, 2011, 11:20 1548
В ніч на 14 квітня відбулись перші матчі плей-оф Національної хокейної ліги. Розпочалась боротьба за Кубок Стенлі.

У Національній хокейній лізі (НХЛ) розпочалась боротьба за Кубок Стенлі. Відбулись перші матчі чвертьфінальних серій Східної та Західної конференцій.

"Вашингтон Кепіталс" у овертаймі здобув перемогу над "Нью-Йорк Рейнджерс". Після 60 хвилин рахунок був 1:1 - на 42-й хвилині Метт Гілрой вивів "Рейнджерс" уперед, а на 54-й хвилині Олександр Овечкін перевів гру у овертайм. Переможну шайбу на 19-й хвилині овертайму закинув Олександр Сьомін.

"Детройт Ред Вінгс" обіграв "Фінікс Койотс" з рахунком 4:2.

"Піттсбург Пінгвінс" переміг "Тампа-Бей Лайтнінг", залишивши свої ворота "на замку" - 3:0.

"Ванкувер Кенакс" обіграв "Чикаго Блек Хокс" з футбольним рахунком 2:0.

"Анахайм Дакс" на своєму майданчику ганебно поступився "Нешвілл Предаторс" - 1:4.

Інші перші матчі 1/8 фіналу Кубка Стенлі відбудуться у ніч на 15 квітня.