Розпочали чемпіонат з перемоги!

Дмитро Лашин (Фото - european-athletics.org)
Спорт 20 липня, 2007, 18:28 921
Першим володарем золотої медалі на європейському юніорському чемпіонаті з легкої атлетики став українець Дмитро Лашин.

Перший день на юніорському чемпіонаті Європи, що вчора стартував у голландському Хенгело, виявився надзвичайно вдалим для України.

18-річний Іван Гришин пройшов кваліфікацію у метанні диска з рекордом чемпіонатів – 62,27 м, і вийшов до фінальної частини.

Роман Авраменко з юніорським національним рекордом України і особистим найкращим досягненням впевнено подолав кваліфікаційне коло у метанні списа. У першій же спробі він показав результат 77,88 м.

Але найбільш успішною для нас стала дистанція на 10 000 метрів. 19-річний Дмитро Лашин приніс Україні "золото". Перемога стала тим приємнішою, що Дмитро пробіг дистанцію з особистим рекордом – 29:51.58.

Свого найближчого переслідувача, німця Матті Марковскі, він випередив майже на 20 секунд!

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами gpu.ua / К.К.