Динамо: 1. Шовковський - 21. Маграо, 3. Бетао, 25. Юссуф, 11. Єрьоменко - 5. Вукоєвич, 17. Михалик - 70. Ярмоленко,  36. Нінкович (4. Гіоане, 86), 7. Шевченко - 10. Мілевський

Запасні: 31. Богуш, 20. Гусєв, 22. Кравець, 26. Несмачний, 35. Гармаш, 49. Зозуля

Офсайди: 2 (2) - 5 (3)
Кутові: 6 (3) - 7 (1)
Володіння м'ячем: 53% (52%) - 47% (48%)
Дистанція: 116583 м (57702 м) - 116443 м (57926 м)

90+3 хв: фінальний свисток

90+3 хв: Шевченко наносить непоганий удар з 25-ти метрів, однак Рижиков ловить м'яч

90+1 хв: Бухаров майже втік на побачення з Шовковським, але в останній момент захисники без порушення правил вибили м'яч з під ніг форварда

90 хв: арбітр компенсував до другого тайму три хвилини

88 хв: Шевченко класно віддап пас п'ятою на Гіоане в карному майданчику господарів, однак захисники відтіснили Тіберіу від м'яча

86 хв: перша заміна у складі "Динамо": замість Нінковича на поле вийшов Тіберіу Гіоане

84 хв: Бетао "привіз" нам кутовий і сам же вибив м'яч після подачі з кута поля

80 - 82 хв: динамівці подали п'ять кутових поспіль. Однак оборона "Рубіна" на чолі з Рижиковим вистояла

80 хв: Мілевський несподівано наносить дальній удар і Рижиков відбив на кутовий

76 хв: Домінгес б'є з 25-ти метрів. Шовковський ловить м'яч

75 хв: Мілевський скинув під удар Шевченку. Андрій б'є сходу і Рижиков відбиває м'яч на кутовий

74 хв: друга заміна у складі "Рубіна": Петр Бистров замінив Гекденіза Караденіза

68 хв: Шевченко опиняється на ударній позиції по центру до воріт. Удар і м'яч летить в руки Рижикову

67 хв: Калєшин збив Ярмоленка на лівому фланзі. Маграо гостро навісив на дальню штангу і Ярмоленко, вигравши верхову боротьбу, пробив головою. Вище воріт

66 хв: дальній удар Ярмоленка. Дуже неточно

63 хв: Маграо обігрався з Мілевським і пробив з лінії карного майданчика. В руки Рижикову

59 хв: Нобоа збив Нінковича, зірвавши контратаку "Динамо". ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Крістіан Нобоа

55 хв: Домінгес грубо зіграв проти Вукоєвича. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Алехандро Домінгес

53 хв: перша заміна у матчі: замість Шаронова вийшов Калєшин

53 хв: Ярмоленко міг відкривати рахунок, але забарився з ударом і його накрили захисники

51 хв: Мілевський вивів Ярмоленка на ударну позицію. Удар форварда прийшовся в Рижикова. Добивав Шевченко, але удар у Шеви відверто не вийшов

50 хв: Нінкович зіткнувся з Шароновим біля карного майданчика господарів. Обидва гравці покинули межі поля, щоб отримати медичну допомогу

46 хв: розпочався другий тайм

Дистанція: 57702 м - 57926 м

45 хв: ПЕРЕРВА

45 хв: Бравіссімо Шовковський!!! Гекденіз на правому фланзі обіграв Маграо і навісив в центр карного майданчика. Домінгес пробив ножицями у правий нижній кут і Шовковський демонструє дива реакції і рятує киян від пропущеного м'яча. Добиває головою Бухаров. Вище воріт

44 хв: в останні хвилини першого тайму пішла відкрита гра. Щоправда, до воріт м'яч не доходить

37 - 38 хв: серія штрафних і кутових біля воріт "Динамо" до небезпечних моментів не привела

37 хв: Шевченко вдарив Ансалді ззаду по ногах на правому фланзі оборони. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Андрій Шевченко

36 хв: Навас грубо збив Нінковича на підступах до карного майданчика "Рубіна". Штрафний удар пробиває Шевченко і після його удару м'яч пролітає над поперечиною

35 хв: Мілевський прийняв м'яч у карному майданчику і пробив з-під захисника. Неточно

34 хв: Домінгес дуже гостро прострілив зліва і Бухарову не вистачило долі секунди, щоб переправити м'яч у ворота

27 хв: Бухаров наносить удар з-за меж карного майданчика. Бетао підставляється під могутній постріл росіянина

23 хв: перший кутовий біля воріт Рижикова. Подає Маграо. Навіс в центр карного майданчика і господарі винесли м'яч ближче до центра поля

15 хв: контратака "Динамо". Шевченко виводить на ударну позицію Ярмоленка і наш лівий нападник марнує класний момент, пробивши повз ворота

14 хв: Бухаров наносить удар головою після подачі справа. Точно в руки Шовковському

12 хв: на правому фланзі Шева обіграв трьох суперників, але віддав неточну передачу у карний майданчик

10 хв: Єрьоменко, віддаючи передачу вперед, відправив у нокаут Рязанцева, який обличчям підставився під м'яч

4 хв: Шевченко прострілює справа на дальню штангу і Ярмоленко, який залишився без опіки захисника, з кількох метрів б'є в небо

1 хв: кияни розпочали гру з центра поля. Однак захопили ініціативу зі стартових хвилин

19:26. Команди виходять на поле. звучить гімн Ліги чемпіонів

19:25. В Казані йде сніг

Початок матчу - о 19:30

Три причини, чому "Динамо" переможе "Рубін"