"Рубін" і "Спартак" наблизили "Зеніт" до чемпіонства

Корніленко врятував очко "Рубіну"© rubin-kazan.ru
Спорт 9 листопада, 2010, 12:26 1892
"Рубін" і "Спартак" зіграли в результативну нічию і цей результат наблизив "Зеніт" до чемпіонства.

У вівторок відбувся заключний матч 27-го туру чемпіонату Росії, в якому "Рубін" і "Спартак" зіграли в результативну нічию (1:1). Цей результат наблизив до чемпіонства "Зеніт", який отримав два додаткових очки переваги над казанським клубом.

Відзначимо, що у Казані була на подив цікава гра з великою кількістю гольових моментів. Рахунок на 41-й хвилині відкрив Веллітон. Після передачі Ібсона нападник уникнув офсайдної помилки і переграв Сергія Рижикова у ближньому бою.

Казанці створили чимало небезпечних моментів біля воріт українця Андрія Диканя, але зуміли забити гол у відповідь на четвертій компенсованій хвилині гри. Після вкидання ауту Медведєв головою продовжив політ м'яча у воротарський майданчик гостей, захисник Пареха до нього не дотягнувся - зате дотягнувся білорус Сергій Корніленко. Колишній нападник київського "Динамо" відправив м'яч по недосяжній для воротаря траєкторії.

"Рубін" набрав 55 очок і його відставання від "Зеніту" складає 8 пунктів. І це за три тури до фінішу, при тому що у пітерців є ще гра в запасі, хоч і проти ЦСКА.

"Спартак" має 47 очок, випереджаючи "Локомотив" Юрія Сьоміна на 4 очки. У народної команди залишаються мізерні шанси поборотися за зону Ліги чемпіонів. Однак у обох московських команд є інший конкурент - це нальчицький "Спартак", який також хоче пробитися у Лігу Європи.

Додамо, що 10 листопада "Зеніт" може стати чемпіоном Росії. Це трапиться у випадку перемоги над ЦСКА.

Суркіс запропонував Гусіну тренувати "Динамо"