"Рубін" вилетів з Ліги чемпіонів (відео)

"Рубін" - "Ліон" - 1:1© rubin-kazan.ru
Спорт 24 серпня, 2011, 22:03 2163 4
Французький "Ліон" відправив у Лігу Європи кривдника київського "Динамо" - казанський "Рубін".

Казанський "Рубін" завершив виступ у Лізі чемпіонів, програвши французькому "Ліону" за сумою двох зустрічей з рахунком 2:4.

У повторному матчі плей-офф раунду турніру підопічні Курбана Бердиєва вдома зіграли в бойову нічию з французами - 1:1.

Господарям вдалося відкрити рахунок на 77-й хвилині після удару Бібраса Натхо. Однак за три хвилини до фінального свистка Бакарі Коне зрівняв рахунок, позбавивши господарів шансів на загальну перемогу.

Нагадаємо, що перша зустріч завершилася перемогою "Ліону" з рахунком 3:1.

Тепер "Рубін" спробує свої сили у Лізі Європи, куди раніше казанці відправили київське "Динамо".