"Рубін" зазнав фіаско у Лізі Європи

"Рубін"-"Твенте" 0:2© rubin-kazan.ru
Спорт 17 лютого, 2011, 16:30 2191
Перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи між казанським "Рубіном" і нідерландським "Твенте" закінчився з рахунком 0:2.

У Москві завершився перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи між казанським "Рубіном" і нідерландським "Твенте". Зустріч, яка довгий час була під загрозою зриву через несприятливі погодні умови в російській столиці, завершилася перемогою "Твенте".

Перший тайм пройшов під диктовку казанців, які постійно нагнітали обстановку поблизу штрафного суперника. Непогані моменти мали Дядюн і Лебеденко, однак гостям вдалося відстояти свої ворота в недоторканості.

Після перерви темп гри остаточно спав, а ближче до завершення зустрічі, активізувалися уже футболісти "Твенте". На 76-й хвилині їм вдалося відкрити рахунок: після подачі кутового де Йонг вискочив з-за спин захисників і головою забив м'яч у сітку.

За дві хвилини до кінця зустрічі гості подвоїли рахунок, знову вичавивши максимум з розіграшу кутового. На цей раз Вісгерхоф першим встиг на добивання до м'яча, який Арлаускас відбив прямо перед собою.