"Рубін" знищив "Спартак" у битві лідерів російського футболу

"Спартак" - "Рубін" - 0:3© championat.ru
Спорт 31 серпня, 2009, 17:45 2194 3
Майбутній суперник київського "Динамо" у Лізі чемпіонів демонструє феноменальну гру у чемпіонаті Росії.

РОСІЙСЬКА ПРЕМЄР-ЛІГА. 20-й тур

Москва. БСА "Лужники"
Арбітр: Станіслав Сухіна (Малаховка).

"Спартак" Москва - "Рубін" Казань – 0:3 (0:2)

"Спартак": Джанаєв, Паршивлюк, Макєєв, Дедура, Їранек (Філіпенко, 81), Каріока (Ананідзе, 46), Бояринцев (Баженов, 46), Алекс, Ковальчук, Веллітон, Яковлєв

"Рубін": Рижиков, Ансалді, Навас, Калешин, Шаронов, Семак, Рязанцев, Нобоа, Караденіз (Баляйкін, 82), Домінгес (Муравськи, 76), Бухаров (Каса, 73)

Голи: Семак, 34 - 0:1, Домінгес, 39 - 0:2 (з пенальті), Бухаров, 58 - 0:3

Попередження: Макєєв, 16, Дедура, 50, Паршивлюк, 72 - Рязанцев, 54, Навас, 70, Баляйкін, 90

У Москві відбувся центральний матч 20-го туру російської Прем’єр-ліги, в якому, за прогнозами фахівців, мала вирішитися доля золотих медалей чемпіонату Росії.

Окрім того, ця гра викликала підвищений інтерес зі сторони вболівальників київського "Динамо", оскільки за два тижні "Динамо" прийматиме Рубін у рамках 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Команди з перших хвилин почали у швидкому темпі. Поступово футболісти "Спартака" змогли прибрати гру під свій контроль і стали підбирати ключі до оборони суперника. Казанці ж відповідали не менш гострими контратаками, але на початку зустрічі конструктиву в атакувальних діях не було.

Перший дійсно небезпечний момент у матчі виник на 15-й хвилині біля воріт "Спартака". Після розіграшу кутового Бухаров виграв боротьбу на другому поверсі і пробив у правий нижній кут воріт. Червоно-білих врятував захисник Бояринцев, який виніс м’яч зі самої стрічки воріт. Казанці відчули впевненість у своїх діях і провели ударну п'ятихвилинку, притиснувши суперника до його воріт.

А на 34-й хвилині гості відкрили рахунок. Швидкісний випад провели казанці, Бухаров прострелив уздовж карного майданчика, Їранек пас перервав, але першим на підборі був Семак. Капітан "Рубіна" з льоту пробив по воротах. М'яч полетів точно в правий верхній кут – 0:1. Гол-красень.

На досягнутому гості не зупинилися і на 38-й хвилині заробили пенальті. Домінгес влетів у карний майданчик, де після контакту з Дедурою опинився на газоні. Сам потерпілий завдав удару з одинадцятиметрової позначки, уклавши м'яч точно в лівий нижній кут воріт. Джанаєв хоч і вгадав напрям польоту м'яча, але врятувати команду так і не зумів.

У другому таймі казанці продовжили тримати суперника на пристойній дистанції до власних воріт. Спартаківці навіть не могли толком зачепитися за м'яч на половині поля гостей, що зовсім не подобалось вболівальникам "Спартака", які все голосніше освистували своїх футболістів.

На 58-й хвилині гості піймали суперника на контратаці. Караденіз промчав по правому флангу і прострілив у карний майданчик. Захисник підняв м'яч у повітря, а боротьбу на другому поверсі виграв Бухаров і з кута воротарського пробив по воротах. Джанаєв встиг до м'яча, але зумів вибити його тільки після того, як сфера перелетіла лінію воріт.

Фінальний свисток Станіслава Сухіни зустрічі зафіксував заслужену перемогу казанської команди, що на 4 очки відірвалась від "Спартака". 10 турів відділяють "Рубін" від другого поспіль "золота" російської Прем’єр-ліги.

Нагадаємо, що наступний свій матч "Рубін" проведе на виїзді проти київського "Динамо" у 1-му турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Євро-Футбол / А.Р.