Руні приніс перемогу "Манчестеру"

Спорт 3 жовтня, 2007, 10:32 298 1
У матчі групи F Ліги чемпіонів "Манчестер Юнайтед" переміг "Рому" з рахунком 1:0.

"Манчестер Юнайтед" виграв у себе вдома в італійської "Роми" з рахунком 1:0 у матчі другого туру Ліги чемпіонів, очоливши таким чином з 6 очками турнірну таблицю групи F.

В 1/8 фіналу торішньої Ліги чемпіонів в матчі між "Манчестер Юнайтед" і "Ромою" було забито 8 голів - рахунок був 7:1 на користь англійського клубу.

Цього разу "Рома" набагато уважніше грала в захисті і не дозволила господарям створити серйозних загроз біля своїх воріт.

У першому таймі практично єдина можливість відкрити рахунок була у того ж Руні, але він зблизька з льоту пробив вище воріт.

У другому таймі Уейну Руні все ж таки вдалося примусити "Олд Треффорд" скандувати своє ім'я, коли він в одне торкання направив м'яч в нижній кут воріт італійської команди.

В кінці матчу футболісти "Роми" мали дві відмінні нагода відігратися, проте в обох випадках італійцям не вистачило влучності.

ЛЧ: "Манчестер Юнайтед" - "Рома"

Спорт 3 жовтня, 2007, 00:00

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами BBC Russian / К.К.