Рятувати "Валенсію" буде Рональд Куман

Рональд Куман (Фото - Getty Images)
Спорт 1 листопада, 2007, 13:51 720
"Валенсія", головним тренером якої стане голландець, зазнала чергової крупної поразки, цього разу – від мадридського "Реала" - 1:5.

Новим головним тренером іспанського футбольного клубу "Валенсія" став Рональд Куман, який раніше працював з голландським ПСВ. Угода розрахована до 2010 року.

Нагадаємо, що на днях "Валенсія" звільнила Кіке Флореса після двох поспіль невдач: у Лізі чемпіонів від норвезького "Русенборга" (0:3) і від "Севільї" у чемпіонаті Іспанії з футболу (0:3).

44-річний Куман в минулому сезоні привів ПСВ до третього поспіль титулу в чемпіонаті країни. У міжсезонні його сватали в "Барселону", за яку екс-захисник збірної Нідерландів довго і успішно виступав.

А тим часом в середу криза "Валенсії" продовжилась. В матчі 10-го туру іспанської Прімери клуб зазнав чергової крупної поразки. Цього разу він був битий на власному полі мадридським "Реалом" – 5:1.

"Вершкові" відкрили рахунок вже на другій хвилині матчу (п'ятий гол в сезоні забив капітан команди Рауль), а до кінця першого тайму довели свою перевагу до 4:0. Другий і четвертий гол на рахунку лідера атаки мадридців Руда ван Ністелроя, а третій м'яч ударом з гострого кута забив захисник Серхіо Рамос.

Після перерви "Валенсія" відіграла один гол, але остаточний рахунок (5:1) встановив форвард збірної Бразилії Робіньо.

Чинний чемпіон Іспанії закріпився на першому місці в турнірній таблиці, маючи в активі 25 очок. На друге місце вийшов "Вільярреал" (21 очко), який розгромив "Леванте" (3:0), але його може обійти "Барселона", яка має 20 очок і проведе свій матч десятого туру проти "Вальядоліда" у четвер.

20 очок набрав також мадридський "Атлетіко", який у видовищному і щедрому на голи поєдинку обіграв "Севілью" з рахунком 4:3.