"Сампдорія" зупинила переможну ходу "Мілана" (відео)

Пацціні зупинив "Мілан"© uefa.com
Спорт 28 листопада, 2010, 14:35 2147
У суботу відбулись центральні матчі 14-го туру Серії А. "Мілан" зіграв унічию в Генуї, а "Ювентус" врятувався на останніх хвилинах удома з "Фіорентиною".

"Мілан" втратив нагоду зміцнити своє лідерство у італійській Серії А, зігравши внічию із "Сампдорією" - 1:1.

За дві хвилини до перерви Робіньо вивів "россонері" вперед після красивої "стіночки" зі Златаном Ібрагимовичем. Однак підопічним Массіміліано Аллегрі не вдалося здобути шосту поспіль перемогу в усіх турнірах. На 59-й хвилині нападник збірної Італії Джампаоло Пацціні зрівняв рахунок, забивши свій четвертий гол у двох останніх матчах.

Тепер "Мілан" на чотири очки випереджає "Лаціо", який у неділю приймає "Катанію". А суперник "Металіста" по Лізі Європи посідає восьме місце, відстаючи від лідера на десять пунктів.

У другому суботньому матчі "Ювентус", зігравши внічию з "Фіорентиною" (1:1), наздогнав за набраними очками "Наполі". Обидва голи в цій зустрічі провели господарі. Марко Мотта на четвертій хвилині вразив власні ворота, а Сімоне Пепе на 82-й ударом зі штрафного - чужі.

1:1 Джампаоло Пацціні, 59

Положення лідерів: 1. Мілан" - 30 очок (14 матчів); 2. "Лаціо" 26 (13); 3. "Ювентус" - 24 (14); 4. "Наполі" - 24 (13).

Дубль Тимощука приніс "Баварії" перемогу (відео)