"Сан-Антоніо" подвоює перевагу

В атаці лідер "Клівленда" Леброн Джеймс (Фото - nba.com)
Спорт 11 червня, 2007, 12:06 753
Після перемоги "Сперс" над "Клівлендом" - 103:92, рахунок в фінальній серії НБА став 2-0 на їх користь.

У Національній баскетбольній асоціації відбувся другий матч фінальної серії. "Сан-Антонио" вдома приймав "Клівленд", добився перемоги з рахунком 103:92 і збільшив свою перевагу в серії (2-0).

У складі переможців 78 очок набрали три баскетболісти - Тоні Паркер (30 очок), Тім Данкан (23) і Ману Жінобілі (25). У "Клівленда" кращим був як завжди, Леброн Джеймс, на його рахунку 25 очок, 7 підборів і 6 передач.

Вже у середині першої чверті зустрічі "Сан-Антоніо" вдалося захопити ініціативу, і після цього господарі повністю контролювали хід матчу. У четвертій чверті, перед початком якої на табло горіли цифри 89:62, "Шпори" дозволили собі розслабитися, і гостям вдалося зробити фантастичний ривок - 24:4. Проте від другої поразки підряд це їх не врятувало.

Тепер фінальна серія переїздить до Клівленда, де відбудуться третій і четвертий матчі.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами NEWSru.ua / К.К.