Санторо виграв PEOPLEnet CUP-2008, а Стаховський піднявся у рейтингу

© УНІАН
Спорт 17 листопада, 2008, 11:36 661
Француз Фабріс Санторо виграв "челленджер" у Дніпропетровську, а українець Сергій Стаховський піднявся на 74-е місце у світовій класифікації.

Фабріс Санторо
Фабріс Санторо - переможець PEOPLEnet CUP-2008 (Фото з сайту gotennis.ru)
Найстарший тенісист АТР Tour француз Фабріс Санторо завоював титул на турнірі PEOPLEnet CUP-2008 серії Challenger у Дніпропетровську, призовий фонд якого склав 125 тисяч доларів.

В неділю 62-а ракетка світу 35-річний Санторо, "посіяний" на змаганнях 4-м, у двох партіях переграв 52-го номера рейтингу АТР 27-річного румуна Віктора Ханеску, який мав 3-й номер посіву – 6:2, 6:3. Матч тривав 1 годину 26 хвилин.

У черговому рейтингу АТР найсильніший український тенісист Сергій Стаховський посідає 74-е місце. Це кращий показник в кар'єрі нашого спортсмена в одиночному рейтингу АТР. Завдяки виходу до 1/4 фіналу турніру у Дніпропетровську Сергій за минулий тиждень піднявся на 6 позицій у світовій класифікації.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / gotennis.ru / К.К.