"Саутгемптон" у неймовірному матчі чемпіонату Англії вирвав перемогу в "Ліверпуля"

Футболісти "Саутгемптона" / Фото: Reuters

"Святі" здобули важкі 3 очки в домашньому поєдинку.

В Англії відбувся поєдинок між "Саутгемптоном" і "Ліверпулем".

Матч відбувався в рамках 31 туру Прем'єр-ліги і завершився перемогою господарів поля з рахунком 3:2.

Перший тайм пройшов під диктовку "Ліверпуля". Гості зуміли забити двічі і розслабилися у другій 45-хвилинці. За мерсисайдців відзначилися Філіпе Коутінью (17) і Даніель Старрідж (22).

А ось зрівняти рахунок і вирвати перемогу "Саутгемптон" зумів завдяки відмінній грі Садіо Мане (64, 86) та Граціано Пелле (83).

Завдяки цій перемозі "Саутгемптон" піднявся з 8 на 7 сходинку в таблиці АПЛ з 47 очками. "Ліверпуль" залишився на 9 сходинці з 44 балами.

Нагадаємо, раніше "червоні" пробилися до чвертьфіналу Ліги Європи.