Ще двоє українців виграли перші матчі на Australian Open

Долгополов виграв перший матч на Australian Open© AFP
Спорт 18 січня, 2011, 11:38 900
Ілля Марченко і Олександр Долгополов здобули впевнені перемоги у 1/64 фіналу Australian Open.

Донеччанин Ілля Марченко і киянин Олександр Долгополов вийшли у друге коло Australian Open-2011.

У стартовому матчі Марченко за 2 години 13 хвилин розгромив іспанця Рубена Раміреса Ідальго - 6:3, 6:4, 6:1. Українець подав 9 ейсів і зробив 8 подвійних помилок, реалізував 8 з 12 брейк-пойнтів і тричі віддав гейми на своїй подачі.

Долгополов за 1 годину 40 хвилин впевнено переграв казаха Михайла Кукушкіна - 6:3, 6:2, 6:4. На рахунку українця 16 ейсів і 3 подвійні помилки.

Відзначимо, що це була перша перемога та й перший виступ Олександра в основній сітці Australian Open.

Наступним суперником Іллі стане п'ята ракетка турніру минулорічний фіналіст Відкритого чемпіонату Австралії шотландець Енді Маррей. Олександр зустрінеться з німецьким тенісистом Бенджаміном Беккером.

Нагадаємо, що раніше у друге коло турніру вийшли Сергій Стаховський і Леся Цуренко. 21-річна киянка залишилась єдиною представницею України у жіночій сітці турніру.

На жаль, Катерина Бондаренко вибула зі змагань у першому колі. Киянка у запеклій боротьбі за дві години поступилася китаянці Шуай Пень - 6:2, 3:6, 6:8.