"Селтік" виявився сильнішим за "Мілан"

Спорт 4 жовтня, 2007, 10:20 269
Шотландський клуб після поразки у Донецьку обіграв на своєму полі володаря Ліги чемпіонів-2007 італійський "Мілан" – 2:1.

У той час як "Шахтар" здобув перемогу в Лісабоні, в іншому матчі групи D Ліги чемпіонів шотландський "Селтік" на останній хвилині вирвав перемогу в італійського "Мілана" – 2:1.

Поразка в Шотландії може ускладнити положення тренера "Мілана" Карло Анчелотті. "Червонно-чорні" у п'яти матчах поспіль не перемагають. У італійських ЗМІ з'явилися повідомлення, що ось-ось європейського клубного чемпіона очолить Жозе Моуріньо

Макманус
Автор першого голу у складі "Селтіка" - Стівен Макманус.
У дебюті зустрічі господарі створили небезпечний момент. Діда парирував підступний удар Донаті. Потім ініціативою міцно заволоділи гості. На 19-й хвилині небезпечно бив Кака – Боруц виручив "Селтік".

Після перерви шотландці заграли активніше. Гості відповіли декількома гострими контратаками. А на 62-й хвилині "Селтик" вийшов вперед. Після кутового на виході помилився Діда, і Макманус зблизька перевів м'яч у сітку воріт - 1:0.

На 69-й хвилині Маркус Мерк призначив доволі сумнівний пенальті у ворота "Селтіка", угледівши порушення правил протии Гуркуфа. Кака не схибив, пробиваючи 11-метровий - 1:1.

На останній хвилині матчу Діда парирував м'яч після удару Колдуелла, а Макдональд першим опинився біля м'яча - 2:1.

Після цього відбувся вельми неприємний інцидент. На поле вибіг уболівальник. Він добіг до штрафної. І там чи то обійняв, чи то ударив воротаря міланців Діду.

Голкіпера винесли з поля на носилках. На обличчя йому поклали пакет з льодом. Президент "Мілана" заявив, що не подаватиме апеляцію на результат матчу.

Донецький "Шахтар" очолює групу D, маючи шість очок після двох проведених зустрічей. Далі йдуть "Мілан" і "Селтік" (по 3 очки). Замикає групу "Бенфіка", яка програла обидва матчі.

ЛЧ: "Селтік" - "Мілан"

Спорт 4 жовтня, 2007, 00:00

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами NEWSru.co.il / Газета.Ru / К.К.