Сенсація! Італії не вдалося обіграти Нову Зеландію (відео) Спорт 20 червня, 18:52
Чинні чемпіони світу стали співавторами гучної сенсації. Італії не вдалося здолати збірну Нової Зеландії, яка лише вдруге бере участь у чемпіонатах світу.

На чемпіонаті світу трапилась ще одна гучна сенсація. Збірна Нової Зеландії зіграла внічию з чинними чемпіонами світу, командою Італії.

Новозеландці відкрили рахунок на 7-й хвилині. Локхед виконав штрафний удар з лівого флангу, Рід головою продовжив політ м'яча, Каннаваро намагався зупинити, але лише підправив круглого на Смельца і нападник з близької відстані переправив м'яч у сітку.

На 27-й хвилині Монтоліво наніс підступний удар з 25-ти метрів. М'яч потрапив у стійку.

А на 28-й хвилині італійці заробили пенальті, точніше 11-метровий їм подарував арбітр з Гватемали Карлос Батрес. Пыд час подачі кутового Сміт притримав рукою за футболку Де Россі і той, відчувши дотик суперника, відразу завалився на газон. Симуляція? Ні, арбітр показує на 11-метрову позначку. Пенальті реалізував Яквінта, розвівши м'яч і голкіпера по різним кутам воріт.

На останній хвилині першого тайму Де Россі потужно пробив з-за меж карного майданчика, Пастон не зміг зафіксувати м'яч у своїх руках, відбивши його перед собою, але нікого з італійців поруч не виявилося.

У другому таймі Італія домінувала, але безпосередньо небезпечних ударів по воротах новозеландців не було.

На 63-й хвилині новозеландець Віселіч потужно пробив у дотик з-за меж карного майданчика. М'яч просвистів поруч з дев'яткою.

Італійці відповіли небезпекою лише на 71-й хвилині. Монтоліво вдруге за гру завдав сильного удару з 22-х метрів. Пастон в стрибку відбив м'яч, а добити знову було нікому.

На 82-й хвилині удача була вже на стороні італійців. 18-річний Кріс Вуд в карному майданчику обіграв 36-річного Каннаваро і завдавав удару у дальній кут. М'яч пройшов в сантиметрах від стійки.

Незважаючи на те, що італійці нанесли на 20 ударів більше, це не принесло "Скуадрі адзуррі" жодних дивідендів. А не постав гватемальський арбітр придуманий пенальті, італійці могли й програти.

У третьому турі Італія битиметься за путівку в плей-офф зі Словаччиною. А новозеландці зіграють з лідером групи Парагваєм.